O nas

Firma BlackCat świadczy usługi detektywistyczne na terenie całego kraju, Europy oraz Azji i Afryki. Zespół firmy składa się z byłych funkcjonariuszy służb RP dzięki czemu gwarantujemy powodzenie i skuteczne wykonanie każdego zleconego nam zadania. Oferujemy bardzo szeroki wachlarz usług z zakresu prawa karnego, cywilnego, rodzinnego jak i prowadzimy prace operacyjne z zakresu obserwacji, wywiadu gospodarczego oraz elektronicznego. Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie, kierując się zawsze dobrem jego interesów. Naszym klientom zapewniamy pełną dyskrecję oraz anonimowość.

Koszty zlecenia są każdorazowo negocjonowane i ustalane indywidualnie. Z naszej oferty mogą skorzystać osoby prywatne jak i firmy.

Cała dokumentacja sprawy jest poparta zebranymi dowodami i materiałami operacyjnymi takimi jak np. zdjęcia, nagrania czy dowody rzeczowe.

Jesteśmy firmą która korzysta z najnowszych technologii na rynku, możemy również poszczycić się najwyższym standardem szkoleń dla swoich pracowników. Kadra jest szkolona regularnie za równo w Polsce jak i za granicą. Misją naszej firmy jest stawianie sobie coraz to wyższych i trudniejszych celów i ich konsekwentna realizacja. Podejmujemy się coraz to trudniejszych zadań odnosząc duże sukcesy operacyjne. Śmiało można stwierdzić że nasza firma mieści się w czołówce firm detektywistycznych.

"Dla nas nie ma rzeczy niemożliwych, ani niewykonalnych, są co najwyżej nietypowe zlecenia" - Daniel Czółnowski założyciel BlackCat